Mi lenne / ha

Mi lenne / ha

What/If

A neo-noir-sorozat annak a társadalmi kérdésnek a boncolgatására vállalkozik, hogy mi történik akkor, mikor "normálisnak" titulált emberek "nem normális" dolgokat kezdenek el csinálni.

(Nagy Levente)

Forgatókönyvíró: Mike Kelley, Brenna Kouf
Premier: 2019.05.24. | Netflix (2019.05.24.)

1. évad (2019) - 10 epizód

Renée Zellweger

2024.02.26 Zsuzsanna395645

Hol voltál, Zellweger?

Igaz, kicsit késve láttuk, mert 2019-ben még nem volt Netflixünk, de maradandó élményt adott. Zseniális történet mögé láthatunk be, Renée élete alakítását adja, végig tudja uralni a vásznat, negatív és sokszor mégis ismerős gesztusaival, grimaszaival. Igaz, a 10 rész elfért volna 6-ban is, sok felesleges mellékszál volt, a 2. részt egy az egyben kihagytam volna, nem vitt sehová, és gusztustalan is volt, nem vagyok kíváncsi 3 férfi szexére, nem is tett hozzá semmit a történethez. Mégis összegészében egy nagyon jó, csavaros thrillert kaptunk, Renée játéka bele fog égni az agyunkba.

2019.11.16 Mia1982

Unalomba fulladt

Remekül kezdődött, fenntartotta az érdeklődést, majd szépen lassan unalomba fulladt. Kiszámítható lett, már tudtam a végét is, holott volt hátra még két rész. Elég gyenge.

2021.03.26 cat

Zellveger

Tetszett az egész, Zellveger remek színésznő, de a hangjától idegbajt kapok. Nem láttam még más filmben, a Bridget Jones-félék nem érdekeltek. Nem tudom, direkt ilyenre vette-e, vagy ez az igazi hangja, de roppant irritáló, komoly erőfeszítésbe telt hallgatni. Ez sokat rontott az élményen.