SzFa   2017. 09. 26.

Már a reklám felkeltette a figyelmemet. A sorozat igazán szórakoztató, jó a humora, nagyon élvezhető. Tetszik a szereposztás is. Alig várom a következő részeket.

kmona   2017. 03. 11.

Az egyik erősségeként mindenképp a szereposztást emelném ki, bár a színészeket én többségével nem nagyon ismerem, szerintem nagyon jól játszanak. A humora az eléggé hullámzó, például számomra vannak epizódok, amik nagyon el vannak találva, viszont vannak olyanok is, amelyeknek végig száraz humora van.

RókaÚr   2017. 02. 13.

Nekem ez kissé a Lost-Eltűntek-re hasonlított. Azt hiszem, mindent elmondok azzal, ha csak annyit írok ide, hogy pár nap alatt végignéztem. Eszméletlenül jó humora van és a fentiek ellenére a történet nagyon "eteti magát". Érdemes belevágni, mert szerintem már az első epizódoktól nézve érdekes az egész koncepció úgy, ahogy van.

Eliza Coupe
Zach Cregger