A nemzet aranya: A történelem peremén

A nemzet aranya: A történelem peremén

National Treasure: Edge of History

Jess Morales, a 20 éves álmodozó felfedezőútra indul, hogy felfedezze családja történetének rejtélyét, és barátai segítségével igyekszik visszaszerezni a történelem elveszett kincseit.

(Hupka Adrián)

Rendező: Mira Nair
Premier: 2022 | Disney+ (2022.12.14.)

2023.02.17 Robinson76

A filmek felé billen a mérleg

Sajnos a világjáró kincsvadászokból nem vagyunk túlságosan eleresztve, ezért kapva kapok az alkalmon, ha egy ilyen sorozat vagy film jön ki a piacra, és amint lehet, rögtön rávetem magam. Ezért senki ne várja tőlem azt, hogy egy kalandsorozatot túlságosan lehúzzak. Ezúttal sem teszem, mert ez a széria ugyan nem váltja meg a világot, de messze nem olyan gyenge, mint azt a jelenlegi pontszáma mutatja. A sorozat fájóan nagyvonalúan bánik a rejtvényfejtéssel, és minden nehézség viszonylag hamar megoldódik, mégis olykor képes nagyon lelassulni a cselekmény. A végére ugyan pörgősebbé válik a széria, maga a kincsvadászat pedig a végére úgy felpörög, hogy mire feleszmélnénk, már véget is ért. Összességében, bár vannak hibái, de nem szabad túlságosan komolyan venni, és akkor akár még szórakoztató is tud lenni.

2022.12.14 BloodyMary

Eddig megnéztem az első részt. Kicsit tartottam tőle, hogy Nicolas Cage nélkül nem lesz az igazi, de egész jóra sikeredett, szerintem alkalomadtán folytatom.

Nyerd meg az életed
2021