Annuska
Miranda Otto
Léa Seydoux

Egy történet arról, hogyan tudnak érzeni és szeretni a szintetikus emberek - és arról, hogyan reagálnak erre a természetes úton született egyének.

(Varga_Júlia)

Rendező: Drake Doremus
Forgatókönyvíró: Richard Greenberg, Drake Doremus
Zene: Dan Romer
Premier: 2018.04.21.

2024.01.15 Ари Шандор

Meghat és elgondolkodtat...

Nagyon érdekes témát feszeget. És nem is emlékeztem rá, hogy ennyire jó film ez... vagy most csak ráhangoltabb voltam. Szerintem fantasztikusan jó film. Ewan McGregor és Léa Seydoux is nagyon jó választás volt a szerepre. Elhitették. Velem elhitették! Könnyeket csal... ajánlom mindazoknak, akik kicsit lelkis filmet néznének. Akcióra, gyors cselekményre ne számíts!

2020.01.12 indingo

Érdekes film volt, bár olyan érzésem volt mintha A nő és a Humans című filmeket gyúrták volna benne össze. Tetszett a szomorkás hangulata, a mondanivalója.

2019.03.16 hsanya182

Szerelem stimulálása mesterséges szinten

Az eleje még jól kezdődik. Szerelem, párkapcsolat, mit jelent számunkra a másik. Aztán bejön az érdekes sci-fi vonal, megoldást találna rá a technika, hogy mesterségesen tudják stimulálni a szerelem érzését. Aztán jön egy kis fordulat, ember és robot szerelme, aztán már nem kötött le az unalmas csevegés. Valamit lehet, elbaltáztak, vagy nekem nem vette be az agyam a további történéseket, meguntam a bájcsevejt. Egynek elmegy. „Upside down” vagy az „Utazók” sokkal jobb. Vagy az „Idő” – ajánlom.

2020.01.31 Szilonka

Érdekfeszítő volt a történet, ami picit lassan csordogált. Én napokig agyaltam a storyn.

2020.03.06 Lonka

A szerelemnek semmi sem szabhat határt. Egyedi nézőpontú film, nem várt végkifejlettel.

A film összbevétele 311 000 dollár volt (imdb.com).