A keresztapa

The Godfather

2018.10.01 thejoker

Ez a film egy klasszikus darab, és úgy gondolom hogy az is marad örökre. Mindenkinek kötelező látnia, aki még eddig nem tudta megtenni. Sajnálom hogy én is még csak most szántam el magam arra hogy belevágjak ebbe a 3 órába, amely teljesen lekötötte a... Több

2018.07.30 czerik

Ez egy igazi klasszikus, és nem sok olyan ember van, aki ne látta volna. Ha mégis van ilyen, akkor ajánlom figyelmedbe.

2016.10.16 hell.l

Régen láttam ezt a filmet, ez egy klasszikus. Bemutatja ezeknek a bűnözőknek az emberi voltát, betekintést nyerhetünk a maffia üzelmeibe. A színészek tökéletes munkát végeztek a karakterek megformálásával.

2019.07.15 ZozArt89

Nem vagyok híve a régebbi daraboknak de baráti társaság kérésére belevágtam és nem is bírtam megállni az első résznél. Ez egyszerűen zseniális, már csak ha a színészi játékot is nézzük.

2016.09.05 sipiarpi

A FILM. Így nagy betűvel. Ha Coppola nem forgatott volna életében más filmet csak ezt, akkor is a legnagyobbak közt lenne a helye. Egy család, párdon, A család felbomlása és egy „mesehős”, a legkisebb fiú felemelkedésének története drámával, akcióval, árulással. Klasszikus képsorok, zseniális zenével.

2017.05.31 vivikejencikelara

Régi film és sok idő kellet mire rászántam magam hogy megnézzem. Kijelentem nem bántam meg annyi jó szöveg maradt meg bennem. Igazi maffia film. A többi maffiás film csak próbálkozik de soha nem lesz olyan egy se min A Keresztapa.

2015.11.20 irongozu

Hibátlan alkotás. Sokszor láttam és még sokszor fogom.

2020.02.18 iq.csabi

Nincs mit hozzá fűzni. IMDB TOP2; mafab TOP1. Klasszikus darab

2017.06.01 jencike1985

Nagyon sokszor láttam. Az egész filmnek nagyon különleges hangulata van. Szinte már nyomasztó, bár nem tudom miért. Különben meg nagyon jó maffia film és sok monológ maradt meg bennem.

2019.03.23 Vágottszemű

Az elején féltem, hogy nem lesz jó film, mert régi, de megérte megnézni. Nagyon jó film lett szerintem, mindenképp megéri megnézni, ha még nem láttad.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A klasszikus, egyszeri es megismetelhetetlen gengszterfilm, aminel nem lehet feszesebbet, tartalmasabbat, kemenyebbet kesziteni. Egyesevel el lehet kapni egy egy osszetevojet, de egyben... ahhh. Hosszu film, de egy masodpercig sem unalmas, mert kb meg minden pislogasnak is jelentosege van .

2015.10.30 Niki18

A filmtörténelem legjobb alkotása, véleményem szerint. Sokkal több, mint egy gengszterfilm. Olyan életigazságok vannak benne és olyan témákat érint a film, hogy én kötelezővé tenném mindenki számára a megtekintését.

2016.09.27 Ghotik

Coppolát nagyon jó rendezőnek tartom és talán ez a legjobb filmje. Egy igazán egyedi, megfogó film, aminek a hangulata utánozhatatlan és a zenéje is nagyon tetszik!

2016.05.24 wooderman

Marlon Brando és Al Pacino egy fantasztikusan zseniális páros, keresve sem találhatnánk jobb párost.Örök klasszikus sztori, nagyszerű színészi alakítás,és már meg is van a jo nagyon film receptje! :)