A keresztapa II

The Godfather: Part II

2015.11.21 irongozu

Nekem ennek a résznek a hangulata az elsőnél is jobban tetszett. Al Pacino fiatalon is nagyon jó színész volt. Persze látni kell mind a hármat, csakis azáltal lehet teljes a kép.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Talán a Terminator mellett a másik legjobban sikerült folytatás. De Niro és Pacino a hátukon viszik a filmet, ami egy percig sem zökken ki abból a szerepből, ahová behúzza a nézőt. Minden gengszterfilmek egyik legjobbja.

2015.10.30 Niki18

Az első rész eléggé jó lett, de ez már túl lassú és túl hosszú filmre sikeredett.A színészi alakítás viszont az kiváló!!De Nirót fel sem ismertem vagy 10 percig legalább..Talán ha pörgősebbre csinálták volna, keményebb és több lövöldözéssel akkor jobb lett volna.De így maradok az első résznél.

2016.01.26 juhasz-david93

Mestermű. Sokak szerint még az első résznél is jobb, én idáig nem mennék el. Ügyesen kombinálja a jelent, és a múltbeli részeket, amikor Vito Corleone felemelkedett.

2015.01.28 Laci000

Bármikor megnézem, megunni nem lehet, egyszerűen ez egy hatalmas film.

2019.04.24 Zoer8993

Pesszimista és komor véleményeket hallottam róla. Így hát már azonnal rossz ismeretekkel ültem le elé. Azonban nem kellett csalódjak, tényleg nem volt szimpatikus az egész filmnek a kivitelezése sem.

2015.04.22 Mate

Lehet, hogy szentségtörés, de nekem a második Keresztapa jobban tetszett, mint az első. Robert De Niro szála egészen elképesztő!

2015.10.24 Sodanth

This is the business we've chosen... A keresztapa 1972-ben óriási film volt, máig az egyik legklasszikusabb Hollywoodi mozi. Utánozzák, idézik, de felülmúlni nem tudják. Pedig két évre rá jött is a folytatás, a Keresztapa 2. Azt kell mondjam nem érde... Több

2016.02.10 norbi0102

Ahogy az első rész, ez is megkerülhetetlen mestermű, csúcsteljesítmény, talán a filmtörténelem legjobb 2. része (a Birodalom visszavággal holtversenyben). Elődjéhez hasonlóan minden filmes szempontból tökéletes.

2018.03.19 Rendszergizda

Első rész méltó folytatása, bár az előző filmbe, amit lehetett érezni, az a hangulat már annyira itt nem érezhető, de ettől függetlenül egy remek film lett ez is!

2015.06.30 padfoot8925

Odaszögezi az embert a film, akár három órán keresztül is. Remekül felépített, a színészek óriásit alakítanak benne. Korhűség és zene ez esetben is max pontosak.

2017.03.01 Acropolis

Igazi klasszikus gengszterfilm, nem véletlenül a legismertebb. Magával ragadó, izgalmas sztori tele fordulattal. Minden perce izgalmas. Még a zenéje is külön megfogó.

2015.07.13 prongs2001

Szuper volt, jó kis szórakozást nyújtott nekem így semmi esetre se bántam a film megnézését. Aki vevő erre a stílusra annak mindenképpen megéri megnézni, mert semmit se veszíthet vele.

2016.06.24 portal91

Nekem is jobban tetszett a 2. rész, nagyon jó lett és jobban átadja a dolgot, mint az első rész. Természetesen a színészek hozzák a formát, nagyon jó, hogy elkészült a folytatás (és persze még egy következő is).