A keresztapa II

The Godfather: Part II

2015.04.25 gaboca1981

Nem tudnék azonosulni a maffiózókkal, mert erősen vegyes érzelmek fognak el a tetteiket látva. Ezért nem gondolom, hogy ez valamiféle gengszterromantika vagy a bűnözők istenítése lenne. Ennél sokkal többnek gondolom a sorozatot. Minden részletre érde... Több

2018.08.29 Barnabii44

Az elsővel egyenrangú zseniális fim.

2015.03.09 kisslaszlo2

Megunni nem lehet, egyszerűen ez egy klasszikus film. A Keresztapa saga legjobb része! Gengszterfilmek koronázatlan királya!

2015.02.15 laszlototh

Remekül össze van hangolva minden jelenete a filmnek. Kultikus darab!

2015.01.28 Majesticdia

Az első részhez hasonló izgalom, de nekem az első mégis jobban tetszett.

2015.03.31 Dcorp1963

Sok folytatás már nem hozza a film erősségét, de ez még inkább! Remek film! Robert De Niro-t itt szerettem meg! Nagy színész!

2015.03.07 imstlye

Általában a folytatások már nem sikerülnek annyira jól mint az első rész.. Hát ennél nem így van.. A második rész is elképesztően hozza a formát..

2015.03.02 janosmester

Ritkán lehet elmondani azt, hogy egy folytatás, egy 2. rész olyan jól sikerül, mint az 1. Azonban itt ez megtörtént. Ugyanúgy szállítja az előző rész színvonalát. Minden idők legjobb filmjének én ugyan nem mondanám, de mindenképp kötelező film a műfaj kedvelőinek.

2015.02.13 Marko22

A Keresztapának az összes része remekmű. Remekül felépített, a színészek óriásit alakítanak benne.

2017.02.04 Superbad

Megkerülhetetlen mestermű, korszakalkotó darab. A maffia aranykorába kalauzol vissza minket, és a színészi játékok, a zene, és a történet összhangja páratlan. Alap darab!!! Talán még az első részt is felülmúlja 10/10

2015.01.22 Dorika94

Néha még jobban tetszik, mint az első rész! Nagyon tetszik az előzményeket bemutató szál is, és szerintem remekül össze van hangolva a jelenben játszódó eseményekkel. Korhűség és zene ez esetben is 10 pontosak, ha lehet még inkább fokozzák az amúgy is lehengerlő hatást.

2015.02.18 ioinme

Az első részhez képest nekem ez annyira nem tetszett. Túl sokat akartak markolni az első rész sikerén felbuzdulva, és kifolyt a homok az ujjuk között. Nem azt mondom, hogy nem méltó folytatás, de nem éreztem kiemelkedőnek egyetlen jelenetet sem. Egye... Több

2018.09.14 Szhandee

Az első részt elég lett volna leforgatni. Nekem ez már unalmas volt.

2015.03.09 ecsekieva2

Ez egy hatalmas film. Gengszterfilmek ásza, minden ízében tökéletes alkotás, nagyszerű történettel és rendkívüli színészi alakításokkal.