Közösség

Vélemény:

 

47 Mr. Bond

(1992)

Mr. Bond

 
Mayolika   2018.01.22 10:08
0

A legkülönösebb Akshay Kumar film, amit eddig láttam.Nyilvánvalóan B (ZS) kategóriásnak szánták, ilyen forgatókönyvvel, és ilyen női főszereplőkkel. A forgatókönyv egyszerűen borzalmas. Egy képregény figura gonosszal, nagyon rossz maszkban, és ötlettelen történetmeséléssel. De a legidiótább húzás mégis az, amikor Bond úgy próbálja meg a lebukást megúszni egy randin, hogy az egyik nőt az alá az ágy alá rejti, ahová a másikat fektetné. És túl sok a nő . A Sunitát (Sheeba)alakító többre érdemes színésznőn kívül még másik 3+1 nő epekedik Bond után, de őket már alig lehet megkülönböztetni egymástól. Jobb szeretem Akshay Kumart mélyen érző szerelmes férfiként látni, mint érzéketlen fatuskó szexmániásként. Jobban is játszik olyat. Ami meg a történetet illeti, a könnyed hangvételű etyepetyézéseket elég megdöbbentően váltja fel a gyerekrablás, és az azzal kapcsolatos tragikus események sora. És az én ízlésemnek túl sok az erőszak is a film hangvételéhez képest. Hogy miért néztem mégis végig? Mert szőr ide, szőr oda, a fiatal Akshay piszkosul jól néz ki minden képkockán, és elég sokat is mutat magából. A zenei betétek pedig kellemesek.