Közösség

Vélemény:

 

77 Avatar: A víz útja

(2022)

Avatar: A víz útja

 
Filmimado   2023.01.24 22:50
0

Nem is tudom, hol kezdjem. Először is, szeretném letisztázni, az Avatar: A víz útja nem egy rossz film. Vizuálisan elképesztően kiemelkedő, de a története elég gyenge, és kifejezetten hosszú. Kicsit bővebben: a vizuális effektek minden szempontból lélegzetelállítóak, részletesen ki vannak dolgozva, nagyon élethűek. Ez be kell valljam, egy több mint nagyszerű tulajdonsága a filmnek.A történet viszont szerintem eléggé gyenge volt, sajnos. Az alaptörténet nem rossz elgondolásnak, de ezt az ötletet 3 órába belefektetni, kicsit túl részletessé tett egy-két olyan dolgot a filmben, amely fontossági szempontból nem tölt be igazán jelentős szerepet. Tehát, lezárásként: nekem az első film jobban tetszett. A történet, az effektek, a karakterek, valahogy minden úgy áll össze, hogy büszkén lehet egy jó filmnek nevezni. A folytatást is lehet, mert mint azt már említettem, ez sem rossz. Egyszerűen csak vontatott és a történetben nincs a csúcson. Lezárásként azért még hozzáteszem, azt nem bántam meg, hogy megnéztem.