Közösség

Vélemény:

 

75 A kaptár 3. - Teljes pusztulás

(2007)

Nem éppen lendült tovább és emelkedett ki az elődjei köréből...

 
Laca//Ho/rr/oR//   2021.07.22 11:53
0

Ahogyan olvastam, eléggé megosztottak voltak a 3. résszel kapcsolatos vélemények, és ez jól tükrözi a film ingatag minőségét. Nem tudott kiemelkedni az 1. és 2. után sem, sőt valahol eléggé monotonnak, laposnak éreztem a cselekményt. Elsősorban a film legnagyobb baja, hogy semmi újat nem tudott mutatni szerintem, valamint eléggé lagymatag volt néhol az elképzelés és a megvalósítás is történet szempontjából. Nem azt mondom, hogy kuka az egész, de a néhol lapos történet, monoton bevett jelenetsorok lehúzták sajnos. De nem csak a rossz meglátásokról szeretnék beszélni, hiszen önmagában azért nézhető része volt a Resident Evil világának. Az mellett, hogy kiszámítható volt hellyel-közzel, voltak benne inspiráló, izgalmas és látványos képsorok, még ha nem is sok. Próbálták az 1. és 2. után még több tucat zombival vagy valamiféle különleges lénnyel feldobni az egészet, de ennek hátránya a teljes zavartság, szóval valamennyire visszafele sült el. Nagyon látványos helyenként, egészen jól összerakott, a "direkt" mellékszereplők és statiszták mennyisége is a helyén volt, de nem volt olyan jól összerakva, azért ebből többet is ki lehetett volna hozni.