Remek film. Kevésbé gyerekeknek szól, inkább felnőttes témákat dolgoz fel, mint a gyereknevelés nehézségei, férfi hiúság leküzdése és az új média káros hatásai. És ezeket nem viszi el szájbarágós, gagyi formába, hogy a gyerekek is megértsék. Szerintem 5-10 éves a filmből nem is fog fel sokat.
Az egyik legjobb szuperhős film. Kifejezetten jó volt, hogy a történet percre pontosan ott folytatódik, ahol az első részben abbahagyták. Az első rész nélkül nem érdemes megnézni, mert sok minden arra épül.
Remek film. Kevésbé gyerekeknek szól, inkább felnőttes témákat dolgoz fel, mint a gyereknevelés nehézségei, férfi hiúság leküzdése és az új média káros hatásai. És ezeket nem viszi el szájbarágós, gagyi formába, hogy a gyerekek is megértsék. Szerintem 5-10 éves a filmből nem is fog fel sokat. Az egyik legjobb szuperhős film. Kifejezetten jó volt, hogy a történet percre pontosan ott folytatódik, ahol az első részben abbahagyták. Az első rész nélkül nem érdemes megnézni, mert sok minden arra épül.