Közösség

Vélemény:

 

86 Országúti ámokfutó

(2007)

Országúti ámokfutó

 
respect the movies   2018.02.07 17:34
0

Szerintem nem volt egy rossz film! Amikor megtudtam hogy az 1986-os Az országút fantomjának volt egy 2006-ben elkészített feldolgozása, finoman szólva is izgatott lettem, mert az eredeti filmet nagyon szerettem! Az előjelek sem voltak rosszak a filmmel kapcsolatban, sikerült egy két jó színészt leszerződtetni a filmhez! A készítő stúdió pedig a Platinum Dunes volt, ami olyan klasszikus filmeket remakelt mint a 2006-os A texasi láncfűrészes mészárlás: A kezdet, vagy a 2009-es Péntek 13 vagy a 2010-es Rémálom az Elm utcában voltak! Tehát tényleg volt lehetőség arra, hogy egy egész jó filmet láthatok majd! Az eredeti és a remakelt film történetét nem nagyon hasonlítanám össze, mert egy két jelenettől eltekintve szinte teljes mértékben ugyanaz volt! Karakterek terén is egy változtatást eszközöltek csak az új változatban, ezzel sem volt nagy gondom! A film gonoszát alakító színész is egész jól hozta a karakterét, viszont e téren azért volt elmaradása a 86-os változathoz képest! A történetvezetésén azért változtattak, mert pörgősebb lett és ezért én egy kicsit azt éreztem, hogy elveszett az a fajta misztikum ebből, mint amit annyira szerettem az eredeti változatban! Kicsit úgy voltam ezzel a filmmel kapcsolatban, hogy ha évek múlva megkérdezik majd hogy láttam e már az Országút fantomja című filmet, akkor elsősorban nem ez a változat fog az eszembe jutni, hanem az 1986-ban készített film!