Közösség

Vélemény:

 

73 Légcsavar

(2005)

Egy eltűnt személy egy repülőgépen, na de mi az igazság?

 
Erik Csok   2023.08.08 23:28
0

Különösebben nem fogok spoilerezni, de írni fogok egy hasonló filmről, ami kicsit összefügg ezzel a filmmel, szóval aki látta azt, ezt pedig még nem, az könnyen lehet, hogy rájön már csak e írás alapján is, hogy mi is van ebben a filmben, ugyanis a másik filmben, amit felhozok példának, hasonlóan történnek a dolgok. Szóval csak az olvassa, aki látta a filmet! Most néztem meg a filmet, most lett vége, a napokban keltette fel az érdeklődésemet, és így most a semmiből meg is néztem. Röviden, szerintem egy nagyon izgalmas és jó film! Viszont érdekes, hogy ugyanebben az évben egy hasonló film, az „Éjszakai járat” is kijött, aminek a cselekménye bár nem pont ez, a férfi főszereplő karaktere és annak célja hasonló az itt lévő Peter Sarsgaard karakteréhez (aki amúgy nagyon jól játszik). Engem ahogy már írtam is, az Éjszakai járat című filmre emlékeztetett kicsit, viszont nem tudnám megmondani, melyik jobb film. Amit még írnék, hogy nagyon jó a hangulata a filmnek, van elég misztikum, titokzatos, és a zenéje is nagyon ide illő! Jodie Foster pedig nagyon jól játssza a kétségbeesett anyát, aki keresi a lányát. Én ajánlom, nekem nagyon tetszett!