Közösség

Vélemény:

 

79 Amerika Kapitány: Polgárháború

(2016)

Amerika kapitány: Polgárháború

 
sz.marci   2016.07.02 15:22
0

Nagyon örültem, mikor megtudtam, hogy a Polgárháború történetét megfilmesítik, azután elkezdtem aggódni, hogy ennyi karaktert hogy tudnak majd belehelyezni egy ilyen rövid filmbe. Folyamatosan olvastam a legújabb híreket, így megtudtam azt hogy kik lesznek az ellenfelek. Már őket is sokalltam, hiszen ez most a hősökről fog szólni, minek kellenek ide még gonoszok is. Aztán jött a hír, hogy Pókember és Fekete Párduc is jelentősebb szerepet kapnak. Örültem nekik, de féltem, hogy nem kapnak majd méltó felvezetést az önálló filmjükhöz. Kétségekkel ültem be a moziba, tudtam, hogy vagy egy nagyon rossz, vagy egy nagyon jó film lesz. Végül nem csalódtam, sőt szerintem az eddigi legjobb Marvel film lett. A karaktereket remekül kezelték, mindannyian elegendő időt töltöttek a képernyőn. A történeten eleget változtattak a képregényhez képest, de így volt megfelelő.Attól is féltem, hogy ez inkább lesz egy Bosszúállók film, mint egy Amerika Kapitány. De nem volt okom az aggodalomra, ez kétségtelenül egy Amerika Kapitány film, csak egy új nézőpontból. Szerintem egy nagyon korrekt filmet kaptunk a Marveltől, megéri megnézni.