Közösség

Vélemény:

 

76 Diszkópatkányok

(1998)

Disco

 
Yosihiro   2018.12.29 23:54
0

A film remekül kezdődik Haddaway számával ami végig kíséri a filmet hiszen többször is felcsendül az ismert dallam. A zenék jól lettek összeválogatva a filmhez. A történet is egészen "pofás" de nem kiemelkedő. Mint vígjáték egy -két poént kivételével nem nyűgözött le, de mégis találni benne sok olyan apró részt jelenetet amiért lehet szeretni és akár újra és újra megnézni. A képi vágások és a látvány ugyan nem éri el a három csillagot de a történet a színészi alakítás és a zene azt hiszem ezen felül emelkedik és a 4 csillagot megérdemli a film. A 90 évek slágerein nőttem fel én is úgyhogy ez nekem is kultikus mű és nagyon örültem is neki. A színészi alakítások közül a két testvér alakítását kell kiemelnünk ami néhol parádés néhol szánalmas, de összességében jó. A történet is megmosolyogtató de "édes" happy enddel ér véget. Összességében egy nézhető, szórakoztató, színes és hangulatos vígjátékot kapunk amit mondjunk meg manapság elég ritka. A vígjátékok közül azt hiszem kihagyhatatlan:) Üdv Yosi