Közösség

Vélemény:

 

66 A LEGO Ninjago: Film

(2017)

A LEGO Ninjago: Film

 
Bakugan   2022.02.19 14:01
0

Még a 2011-es sorozat megjelenésekor néha-néha ránézegettem a sorozatra, de akkor sem volt nagy kedvencem, mert nekem ez a nindzsás téma annyira nem jött át, de azért úgy elnézegettem, mikor ment. Ennek a hatására döntöttem úgy, hogy megnézem, mit tudtak kihozni egy filmből, és hát nem volt éppen egy pozitív élmény. Alapból a sorozat, úgy emlékszem, arról szólt, hogy már az erejükkel mentek harcba meg ilyesmi, ezek a mekák (asszem így hívták őket) teljesen feleslegesek voltak, nem is értettem, hogy mire fel nindzsák, ha ilyen gépekben harcolnak. De hát valamiből kell nyilván LEGO-szetteket is csinálni. Ezt leszámítva szerintem azt az apai szálat a kölyök és csupakar között eléggé túlzásba vitték, semmi probléma nem lett volna vele, ha egy kicsit visszavesznek belőle, és akkor nem róluk szólt volna az egész, mert így a többiek a háttérbe voltak szorulva. A stáblista az tetszett így a film végére, az ötletes volt. Összességében közel sem lett olyan jó, mint a LEGO Batman-film, szóval ne számítsunk olyan szintű szórakozásra.