House of Cards

4. évad (2016) - 13 epizód
5. évad (2017) - 13 epizód
6. évad (2018) - 8 epizód

Robin Wright

Frank Underwood legfőbb vágya, hogy a Fehér Házban kapjon meghatározó szerepet. Az ígért külügyminiszteri pozícióba azonban az elnök mást ültet, mellyel kivívja Frank haragját. A férfi nem ismer lehetetlent, és céljainak elérése érdekében akár mások élete árán is érvényesíti… Több

Zene: Jeff Beal
Premier: 2013.02.01. | Netflix (2016.03.05.)

2022.10.09 Manfred393292

Kétszer kezdtem neki. Egyszerűen érdektelen, pedig szerettem a főszereplő pasi filmjeit.

2015.09.13 kabel

A Kártyavár, egy merész, sötét és félelmetesen érdekes karakterdráma. A sorozat atmoszférája zseniális, csakúgy mint a tökéletesen eltalált casting és karakterfejlődések. A második évad talán a legjobb eddig, mert végig összeszedett és karakterhű mar... Több

2019.02.12 mamiéstöti2

Nagyon érdekes történetet feldolgozó sorozat, benne egy-két emlékezetes alakítással. Egy kicsit vontatott.

2017.08.19 Deku

Nagyszerű sorozat ez és Kevin Spacey itt is megmutatja, milyen tehetséges is tud lenni. Karaktere nagyszerűen és persze látványosan fejlődik ami izgalmasabbá teszi a történéseket.

2017.09.21 GedyPapa

Zseniális sorozat, ami igazán megmutatja a politika minden visszásságát és minden háttérelemét, igaz eléggé sarkítva. Kevin Spacey szinte lubickol a szerepében. Igaz, hogy az eleddig utolsó 5. évad nekem nem volt annyira bejövős, de az első 4 mindenért kárpótolt.

A sorozat összes részét a marylandi Joppa városka egyik raktár épületében forgatták, külső helyszínes jeleneteknél zöld hátteret használtak. Szerző: LionelMessi10

A 3. évadban az orosz elnök Viktor Petrov, V.P., mint Vladmir Putin.Szerző: emesejuhasz

A demokraták kék, a republikánusok pedig piros színű nyakkendőt viselnek.Szerző: emesejuhasz

MInden évad elkészítése 100 millió dollárba kerülSzerző: emesejuhasz

A Netflix teljes alkotói szabadságot adott a széria készítőinek, így semmilyen mértékben nem szóltak bele a fejlesztés folyamatába. Mindössze egy fontos tényezőt határoztak meg: személyét.Szerző: hp

(2016. 03. 20.)
A Kártyavár az a fajta politikai dráma, aminek a sztorija mellett a Watergate-ügy is képes eltörpülni. 8/10 Több

(2015. 05. 07.)
Egy elképesztő aprólékossággal és ötletességgel felépített forgatókönyvről beszélhetünk, amelyhez hasonlót nehéz találni a sorozatok között. Több

(2015. 06. 07.)
House of Cards (3. évad)
A második évad konklúziójaként csak annyit vontam le, a sorozat megváltozott, azonban most már kijelenthetem, kifejezetten hátrányára tette ezt. Több

(2017. 10. 02.)
Az írók az elmúlt évad során mindent megtettek azért, hogy a lehető legkevesebb fájdalommal és a lehető leglassabban menjen végbe a sorozat kifulladása, de akármennyire is csodálom és tisztelem őket ezért az emberfeletti munkáért, a House of Cards-t most már jobb lenne elengedni és méltósággal befejezni. Több