A kijelölt túlélő (2016)

Designated Survivor

Gigi   2018. 05. 25.

Újra szembejött velem ez a sorozat, úgyhogy nincs mit tenni, "kénytelen" leszek ledarálni megint. Mivel 24 rajongó vagyok, nem volt kérdés, hogy ezt is megnézem. És igen, elégedetten nyugtáztam, hogy Kiefer Sutherland még mindig függősséget okoz nálam. Egyetlen problémája van csak ennek a filmnek.: túl kevés van belőle.

jazzy   2016. 11. 16.

nagyon sokat vártam tőle, de még azt is túlszárnyalta ez a sorozat, ez lesz a következő függőségem. Kiefer Sutherland a szokásos fantasztikus teljesítményt nyújtja, a 24 óta ez a legjobb szerepe

kota   2019. 04. 07.

Igen, ajánlom. Nem top, de minőségi. Akció is van benne, meg nyomozós rész is... A politikai részek nem unalmasak.

Gábor Simkó Nézhetetlen  2019. 05. 22.

Az amcsik már megint a maguk faszát szopják fényesre! Giccsparádé!