Vélemények: A kijelölt túlélő (2016)

Zoltán384279   2021. 06. 19.

Ennek a filmnek már a címe megér egy csillagot. Az ember azt gondolná, hogy ez csak egy fiktív dolog, pedig nem az. Utána lehet nézni a névsornak is. Utálom a politikát, ezért kicsit féltem egy kicsit a filmtől, de kellemeset csalódtam. Sutherland ed... több»

Gigi   2018. 05. 25.

Újra szembejött velem ez a sorozat, úgyhogy nincs mit tenni, "kénytelen" leszek ledarálni megint. Mivel 24 rajongó vagyok, nem volt kérdés, hogy ezt is megnézem. És igen, elégedetten nyugtáztam, hogy Kiefer Sutherland még mindig függősséget okoz nálam. Egyetlen problémája van csak ennek a filmnek.: túl kevés van belőle.

kota   2019. 04. 07.

Igen, ajánlom. Nem top, de minőségi. Akció is van benne, meg nyomozós rész is... A politikai részek nem unalmasak.

jazzy   2016. 11. 16.

nagyon sokat vártam tőle, de még azt is túlszárnyalta ez a sorozat, ez lesz a következő függőségem. Kiefer Sutherland a szokásos fantasztikus teljesítményt nyújtja, a 24 óta ez a legjobb szerepe

Gábor Simkó Nézhetetlen  2019. 05. 22.

Az amcsik már megint a maguk faszát szopják fényesre! Giccsparádé!

cat   2021. 06. 10.

Az utolsó két véleményt olvasva én nyilván naiv vagyok meg igénytelen, de nekem tetszett. A valósághoz tényleg nem lehet sok köze, de fordulatos, érdekfeszítő és szórakoztató sorozat, mind politikai, magánéleti és bűnügyi vonalon. Mese, de jó mese, kikapcsolódni vágyóknak.