Homeland: A belső ellenség (2011-2020)

Homeland

Ibolya Batizi P   2021. 05. 09.

Nagyon izgalmas és érdekes sorozat, sajnálom, hogy 8 évad után véget ér.

citizenfour99   2016. 08. 06.

Lebilincselő történet. Mindig rejteget meglepetéseket, illetve kivetnivalókat a karakterekben. Nem gondoltam volna, hogy egy C.I.A.-s amcsis cucc letud kötni, de ez végett a sorozat végett full elkezdett izgatni az egész nemzetbiztonságos dolog, szóv... több»

qwer   2020. 10. 28.

A harmadik évad utolsó részénél úgy éreztem, ez a történet így kerek, és bár már elérhető volt a folytatás, nem néztem tovább. (Így az értékelésem is az 1–3 évadnak szól, bár nincs kétségem afelől, hogy a továbbiakban is ügyeltek a minőségre.) Bátor ... több»

indingo   2017. 04. 11.

Sajnos egyre aktuálisabb a sorozat témája. Tetszik a szereposztás, hogy nem ismert szereplőkkel tűzdelték tele. A történetben sok bizonytalanág van, nem tud meg mindent azonnal a néző, pont ezért jó.

Szilonka   2020. 08. 28.

Remek sorozat, ami hamar beszippantja a nézőt. Brutálisan jól hozza a feszültséget már az első rész után, ami csak fokozódik az évadok előrehaladtával.

harnas1207   2018. 12. 05.

Bíztam a sorozatban, de hamar kiderült, hogy nem kellett volna. Nagyszerű az alap elgondolás, a katona az-e akinek hiszik, vagy már terrorista? De sajnos ezt elég gyengén valósították meg. Rengeteg a klisé, a várható megoldás. Az első évad végén pedi... több»

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Remek kis sorozat, egy eléggé felkavaró témában. Az első évadokban nagyon szerettem, hogy bizonytalanság volt végig, hogy most Brody melyik oldalon is áll.

A sorozat főcímében az egyik főszereplőt alakító Claire Danes néhány gyerekkori fotója is látható.

Abu Nazir fiát Isának hívják. Az Isa az arab ajkú muszlimok körében Jézus megfelelője.

A sorozat főszereplőjét eredetileg Calire-nek hívták volna. A készítők azt követően változtatták meg a karakter nevét, hogy Claire Danes csatlakozott a stábhoz.

A Homeland Barack Obama kedvenc sorozata.

Carrie szerepét Halle Berrynek is felajánlották, azonban a színésznő visszautasította a felkérést.