Teherán

Teherán

Tehran

Egy Mossad ügynök hackernek álcázva magát élete első küldetésére indul szülővárosában.

(csd)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Izrael, Görögország
Premier: 2020.06.22.

1. évad (2020) - 8 epizód
2. évad (2022) - 8 epizód
3. évad - 1 epizód

2022.06.20 Sebes Gábor

Hát

Az első évad négy csillag. A második három egyrészt tele van életszerűtlen helyzetekkel, másrészt színtelenné váltak a szereplők, a történet nézhető, de utólag visszagondolva mint a rétestészta. Remélem, még csinálnak belőle 36 évadot.

2020.12.21 Robinson76

A perzsa élet és ami mögötte van

A széria egy bravúros felütéssel indít, ami kiemelkedően feszült tempót diktál. Főhősünk a izraeli titkosszolgálat ügynöknője, aki alapos harci tudással rendelkezik, de még kezdő és naiv. A kezdeti akciókból és az izgalmakból a későbbiekben kicsit kevesebb jut, cserébe viszont egy visszafogott társadalomrajzot és egy kevésbé érdekes szerelmi történetet kapunk. Aztán főszereplőnk hírszerzői és józan paraszti esze ellenére is, csak sodródik az eseményekkel ahelyett, hogy saját kimenekítését helyezné előtérbe. A sorozat technikailag és tartalmilag is rendben van, s bár kicsit többet ígért annál, mint amit végül kaptunk, nekem még így is remek lett ez a széria.

2021.03.17 klimon

Nagyon izgalmas, a forgatókönyv kellően összetett és maga sztori is sodró lendületű. Mindenképp érdemes neki adni egy esélyt!

(2020. 11. 13.)
Khomeini a tűzfalon
A Tehran első évadának nyolc része izgalmas és fordulatos, segít a világban történő valóban fontos dolgok fejbeni elrendezéséhez, hozzátesz, hogy lássuk a big picture-t. Több