
Vélemények (6)
A széria egy bravúros felütéssel indít, ami kiemelkedően feszült tempót diktál. Főhősünk a izraeli titkosszolgálat ügynöknője, aki alapos harci tudással rendelkezik, de még kezdő és naiv. A kezdeti akciókból és az izgalmakból a későbbiekben kicsit ke... Több
Nálam akkor 10/10 egy film (vagy egy sorozat), ha végig le tud kötni, ha nincsen benne felesleges időhúzás (mert mondjuk a 8 részből a harmadiknál elfogyott az ötlet), és ha nem hasonlít egy ideológiai átnevelő tanfolyamhoz. Ezeknek ez a sorozat megf... Több
Az első évad egész jó, precízen elkészítve, jó színészi alakításokkal, fordulatos, realisztikusnak tűnő történettel, karakterekkel, és ami a legjobb, hogy nagyjából elfogulatlan, azaz nincsenek tisztán "jók" és "rosszak". Aztán ezek elillannak a 2. é... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az első évad négy csillag. A második három egyrészt tele van életszerűtlen helyzetekkel, másrészt színtelenné váltak a szereplők, a történet nézhető, de utólag visszagondolva mint a rétestészta. Remélem, még csinálnak belőle 36 évadot.