Kártyavár

House of Cards

2022.10.09 Manfred393292

Kétszer kezdtem neki. Egyszerűen érdektelen, pedig szerettem a főszereplő pasi filmjeit.

2015.09.13 kabel

A Kártyavár, egy merész, sötét és félelmetesen érdekes karakterdráma. A sorozat atmoszférája zseniális, csakúgy mint a tökéletesen eltalált casting és karakterfejlődések. A második évad talán a legjobb eddig, mert végig összeszedett és karakterhű mar... Több

2019.02.12 mamiéstöti2

Nagyon érdekes történetet feldolgozó sorozat, benne egy-két emlékezetes alakítással. Egy kicsit vontatott.

2017.08.19 Deku

Nagyszerű sorozat ez és Kevin Spacey itt is megmutatja, milyen tehetséges is tud lenni. Karaktere nagyszerűen és persze látványosan fejlődik ami izgalmasabbá teszi a történéseket.

2017.09.21 GedyPapa

Zseniális sorozat, ami igazán megmutatja a politika minden visszásságát és minden háttérelemét, igaz eléggé sarkítva. Kevin Spacey szinte lubickol a szerepében. Igaz, hogy az eleddig utolsó 5. évad nekem nem volt annyira bejövős, de az első 4 mindenért kárpótolt.

2022.05.13 Emmersson

Kár az utolsó évadért!

Kevin Spacey-nél jobban talán senki sem hozta volna ezt a tenyérbemászó, törtető, sunyi figurát. Ezért is bukott az utolsó évad, miután a #meetoo miatt kiírták a sorozatból és Robin Wright (feleség) lett a főszereplő. Mellesleg azt sem tudtam, korábban miben láttam őt, utána kellett néznem: a Forrest Gumpban, még 1994-ben. ;;) Az első 5 évad 10/10, a 6. viszont legfeljebb 6/10

2017.01.15 Gigi

Zseniális film, Kevin Spacey nagy-nagy kedvenc, és itt is igaz, hogy már csak miatta is érdemes nézni a sorozatot. Egy percig sem kalandozik el a figyelmem, az első perctől az utolsóig figyelek, hogy ne mulasszak el egyetlenegy szót, gesztust, történést sem. Szuper sorozat, függőséget okoz.

2016.09.11 Curacao86

Néha elgondolkodom, hogy ki a rosszabb - napjaink diktátorai vagy Francis J. Underwood! A válasz egyértelmű! :) Kevin Spacey (Francis J. Underwood) és Robin Wright (Claire Underwood)velejéig romlott, akik ha azt mondom, hogy szó szerint BÁRMIT, akárm... Több

2019.01.27 szucszoli

Az az igazság, hogy én nem vagyok könnyű szórakozásra vágyó néző, de ez a sorozat annyira hatásvadász, hogy két epizód elég volt belőle. Valahogy életidegen tőlem, hogy minden színész megszólalása, dialógusa, gesztusa olyan makulátlan módon penge, él... Több

2020.07.17 De Matt

Nagyon jó sorozat, ahol Kevin Spacey viszi a prímet. Különben több más színész is nagyszerűen teljesít. Nagy kár, hogy miután Spaceyt erővel kitessékelik a szerepből, a további részek elképesztően gyengévé sikerültek. Ami azonban érthető is.

2017.11.11 Kadik

Jó kis sorozat, nagyszerű színészi alakítások. Nem csak azoknak izgalmas, akik érdeklődnek a politika iránt, hanem azok számára is, akik egy cselszövésekkel teli romantikus sorozatot keresnek.

2016.06.13 tamas84

Látok egy kis párhuzamot a Kártyavár és a Boardwalk Empire között. Persze a különbségek óriásiak, de főszereplő karaktere azért némileg hasonlít, azzal a különbséggel, hogy Kevin Spacey a második évadra, ha lehet, még tovább tudta mélyíteni és árnyal... Több

2019.09.23 imreacs82

Nagyon szeretem Kevin Spaceyt és Neve Campbellt. Minden filmjükkel maradandót alkotnak. Bátran ajánlom mindenkinek aki kedveli ezt a "műfajt". Klassz film.

2015.06.30 drsolomon

Sorozat kategóriában az elsők közt van, Kevin Spacey garancia a minőségre, jól kidolgozottak a karakterek, pörgős a cselekmény, minden rész tartogat újabb meglepetést.