Közösség

Vélemény:

 

77 Thor: Ragnarök

(2017)

Thor: Ragnarök

 
mfos   2017.11.05 09:53
0

Szerintem kitűnő film! Nem szabad összehasonlítani a többivel, vagy párhuzamba állítani azokkal, tőlük különálló módon érdemes szerintem kezelni, mert sokkal jobban kilép a fantázia (és képregény) világába. A történet szerintem teljesen okés, féltem, hogy nem fogják tudni jól bemutatni az Asgarddal kapcsolatos eseményeket, vagy számomra túl sokkoló lesz, de a poénokkal egész jól megoldották, illetve szerintem nem ragozták túl a főgonosz csajszi tevékenységét. Ő a Killer, ez van - módon megkaptuk őt. A szereplők szintén jót alakítottak! Kapcsolat van a Bosszúállók és más szuperhősös filmekkel. A látványvilág is nagyszerű, amit kiemelnék az a zene! Oltári, rég láttam olyan filmet, amiben a zene magával ragadó volt, itt teljesen az! Kicsit a Borderlands nevű játék, Aréna pályájára emlékeztetett, fogadni mernék, hogy nem hiába volt áthallásom arra :). Ami nem tetszett az Thornak néha a túlzott "lányoskodó", "jujjujj, légyszi inkább ne bánts" hangú hmm... vicceskedése volt. Ezt mérsékelhették volna. Ja, és 3D-ben láttam, mindenkinek ajánlom ezt a változatot, szintén rég láttam olyan 3D-s filmet, amiben abszolút kijön a 3D effekt! Bravó! Ja, és sok új kameraállással, nemtom, bemutatással, technikával dolgoznak, ami szintén bejött nekem. Mondanám, hogy ez talán a legjobb Thor rész, de azért az elsővel egyenértékű, viszont a legjobb mostani Marvel filmek közé tudom sorolni.