Közösség

Vélemény:

 

82 Kisváros

(1993)

Kisváros

 
m.kaladze   2022.11.20 19:01
0

Imádtam, főleg az elején, az első 40 valahány rész még a határőrökkel: Dió, Kalap, Tolvaj, Idomár, Bűvész, Pilóta, Gróf. A leszerelésük után hiányoztak. Később is jó volt a sorozat, de az első részek a határőrség munkáját mutatták be, később amolyan rendőrsorozat lett, bár a színvonal maradt de mégis az eleje jobb volt. A146., 147. valamint a 172., 173., 174. részt kihagyta az MTV (a wikipedia szerint). Nem is tudom megtalálni ezeket a részeket. Tudja valaki, miért nem adták le? Valaki nem tudja, hogy Usztics Mátyás (Hunyadi) miért szállt ki a sorozatból? Valahol azt olvastam, hogy azt mondta, hogy azért vállalta el a szerepet az Angyalbőrben és a Kisvárosban, mert meg akarta mutatni, hogy egy erős és jó vezető egy léha bagázsból is edzett, egészséges csapatot tud kovácsolni. A Kisvárosból azért is lépett ki egy idő után, mert már nem erről szólt, hanem autó- és biztosításreklámmá változott. Az volt idegesítő, amikor Nelli csakúgy a semmiből rájön, hogy mégsem szereti Diót, bár már terhes, és összeszűri a levet a taxis sráccal, amikor meg Dió elmenne Nellihez, akkor úgy bánik szegény sráccal, mintha gyilkolt volna, pedig a srác újra akarta csak kezdeni. Sokszor ilyenek a nők: egyik nap szeretlek, aztán átkattan és látni se akarlak már, csakúgy, komoly vita nélkül. Amúgy a sorozat jó.