Közösség

Vélemény:

 

42 Mezsgye 2: Túlvilág

(2008)

Mezsgye 2: Túlvilág

 
respect the movies   2018.02.18 19:24
0

Szerintem ez a film egyszerűen rossz volt! Nem sok mindent találtam benne ami elnyerte volna a tetszésemet a filmben! Pedig az első Mezsgye film (2006-ból) sok emberrel ellentétben nekem még tetszett is! Megvoltak benne azok a dolgok, amiket kimondottan kedvelek egy ilyen filmben, ezért gondoltam hogy talán a folytatás/folytatásai sem esnek túlságosan messze az első filmhez képest, pedig sajnos nagyon is! Hangulat terén szinte összehasonlíthatatlan a két film, míg az első filmen még akár izgulni is tudtam egy két jelenetén, addig a folytatásából nem csak hogy szinte kiölték az izgalmakat, de szabályosan szinte unatkoztam rajta! Végig vártam azt, hogy talán nyomokban, de kapok majd valami értékelhetőt a történettől, de a reményeim hiú ábrándok maradtak csak! A színészi alakítások is nagyon "mélyen" voltak, az pedig hogy bármelyik karaktert is megkedvelhettem volna, az is hiábavaló várakozás volt! Komolyan mondom hogy nehéz lenne bármiféle pozitívumot is találni e filmbe, ha csak nem a rövidke műsorideje lenne az (bár még ezt is kicsit túlnyújtottnak éreztem néha)! Kár volt ezt a filmért, főleg abban a tudatban, hogy az elődjének aránylag pedig sikerült "megágyaznia" egy jó folytatást, ami nagyon nem sikerült!