Közösség

Vélemény:

 

86 Sztálin

(1992)

Sztálin

 
Yosihiro   2019.06.26 21:43
0

Ez a kétrészes film igazából jól sikerült de csupám a közepes kategóriába tudom sorolni. A film remekül mutatja be Sztálin hatalomra jutását. Felesége drámai halálát és gyermekei életét. A film pozítívuma Robert D. föszereplése ami igazából a film gerincét adja és rá épül minden. Meg kell még említeni Lenin karakterét is ami számomra pozitívum volt még. Ez a film igazából egy tiszteletadás a véreskezü Sztálin emlékének aki ugyan rengeteg rosszat cselekedett de szívében a szerelem úgy érzem nyomot hagyott és ez égész életét meghatározta. Összeségében remek volt a képi és operatöri munka ez megér négy csillagot a szinészek játéka már megosztott ez összefoglalva három csillag, a zenei és hangi effektek szintén egy közepes produciót mutatott be. Így a film összz értékelése egy 3 csillagos film amit érdemes mgnézni hiszen Szálin életéröl sem sok film készült ez mindenképp pozitívum. Ebben a filmben láthatunk szerelmet dühöt, drámát és történelmet. Én csak ajánlani tudom mindenki számára . Üdv Yosi