Közösség

Vélemény:

 

84 Zsivány Egyes: Egy Star Wars-történet

(2016)

Zsivány Egyes: Egy Star Wars-történet

 
TribeBubu   2017.04.21 01:14
0

Örülök, hogy nem moziban néztem meg ezt a részt. Az ébredő Erő életem egyik legnagyobb csalódása volt, ebben viszont találtam néhány pozitívumot. Mindenekelőtt a sztori nem pofátlan koppintása egy korábbi Star Wars filmnek. Egészen ügyesen összefűzték a IV. résszel, jó élmény volt ismét látni a régi film néhány figuráját kámeaszerepben, főleg Darth Vadert, (bár őt többet is szerepeltethették volna,) remek színészi alakításokat láthattunk. És sokak szerint Tarkin és Leia kivitelezését elszúrták, szerintem egészen rendben voltak. Talán a szájmozgásuk nem volt az igazi, de attól eltekintve nekem tetszett, ahogy elkészítették őket. De mindezek mellett a forgatókönyv számomra még itt is rettenetesen unalmas volt. Az utolsó fél óra tetszett, de inkább a látványos csatáért, mint a jól bejáratott fordulatok miatt. Nálam egy lapos forgatókönyvvel bukik a film, ha nincs megfelelő hangulata a látványnak, és hát nyomát sem találtam a Lucas-féle két trilógia hangulatának. Akartam szeretni ezt a filmet, de sajnos nem jött össze.