Közösség

Vélemény:

 

73 Jurassic World: Bukott birodalom

(2018)

Jurassic World: Bukott birodalom

 
dailyfilmsan   2018.06.25 19:21
0

Ajándék jegy beváltva! ;) Még mindig imádom a dinós filmeket mint egy gyerek izgatottan vártam a filmet ami erősen indít és látványban ott van a szeren csodás volt végignézni azt ahogyan felrobban a sziget páratlanul szépre sikeredett. Az állatok viszont mintha megszelídültek volna az előző részekhez képest az egyedüli vérengző az az Indoraptor ( az új kísérleti főszörny ). Volt pár klisé amit az első 3 részből kukáztak elő de még a belefér kategóriába tartozik mind és nem kelt olyan érzést mintha gyorstalpalót kapnánk a régi trilógiából. A szereplők jók bár a kislány tök felesleges volt számomra ... kb egy dosszié az asztalon helyettesíthette volna őt és a dossziénak gázsit sem kellett volna fizetni. És tudom nincs Jurassic film könnyektől csillogó rémült gyerekszemek nélkül mégis ezzel a filmmel kivételt tehettek volna mert a kislány olyan kis és nagykapukat hagyott nyitva :D:D (Aki látta a filmet érti a poént) hogy kapkodtam a fejemet. Na mind1 4-es a film mert kicsit furin van lezárva és mert nem kellett volna bele a kislány.