Közösség

Vélemény:

 

73 Víkend

(2015)

Víkend

 
Sarolta   2015.09.26 23:53
1

Fogalmam sincs, hogy megnéztem volna e az előzetes alapján ezt a filmet, ha nem lett volna magyar. Valószínűleg igen, mert amúgy is szeretem a thrillert, meg az a trailer tényleg elég jól sikerült, szóval elég nagy reményeket fűztem ehhez a filmhez, habár nyilvánvaló volt, hogy maximum az "ahhoz képest, hogy magyar" szintet üti meg. A film eleje mégis teljesen levett a lábamról. A történet nem indult nagy világszámnak, de nem is volt olyan borzalmasan rossz. A színészek feléről nem tudtam eldönteni, hogy ők csak szimplán idegesítőek , vagy tényleg ennyire jól játszanak. Ami viszont teljesen lenyűgözött, az a látvány volt. Imádom, amikor egy film ismerős helyszíneken játszódik, hosszú ideig el tudtam volna nézegetni azokat a gyönyörű tájakat,és ez sokat hozzáadott a filmhez. Szóval így összességében, még azt is mondhatnám, hogy tetszett, ha nem láttam volna a film utolsó 10 percét, sajnos a végével mindent elrontottak, amit el lehetett. Pedig én tényleg nagyon akartam szeretni, de így nagyon jó szándékkal sem több, mint közepeske.