Közösség

Vélemény:

 

87 Mission: Impossible - Utóhatás

(2018)

Mission: Impossible - Utóhatás

 
HE7EDIK   2018.08.01 12:20
0

Nekem az előző rész jobban tetszett, itt már valahogy azt éreztem hogy kezd kifulladni a széria, semmi újdonságot nem tudnak belepumpálni és bizony néha ismétli is az ötödik részt. Persze ahogy Cruise sprintel így túl az ötvenen az valami döbbenetes, remek kondiban van és még verekedni is tud nem is akárhogyan, a WC jelenet a film legjobbja, de az ejtőernyőzés se semmi, főleg hogy több mint száz ugrásból vették fel az egész jelenetet. Lane karaktere se olyan erős mint az előző részben finoman szólva sem, ugyanez igaz Rebecca Fergusonra is, meg van megint BMW csak minek....a helikopteres rész pedig bitang jó lenne ha nem vágták volna darabokra hogy párhuzamosan mutassanak egy másik jelenetet. Szerintem McQuarrie újbóli szerződtetése hiba volt, pont attól tudott a széria mindig valami újat mutatni hogy minden résznél más ült a direktori székben. Viszont a halálugrásért hatalmas respect Cruise-nak, ott ugye el is törte bokáját de még így is megcsinálta a jelenetet még ha bicegve is. Ha lesz hetedik rész, remélem valaki más rendezi.