Közösség

Vélemény:

 

85 Sully - Csoda a Hudson folyón

(2016)

Sully - Csoda a Hudson folyón

 
dailyfilmsan   2019.01.22 21:57
0

Tetszett, jó volt, izgalmas volt. Az igaz történet alapján készült filmeket amúgy is kedvelem mert jó belegondolni hogy megtörtént kis reménysugár a szürke hétköznapokban egy-egy jó történet. A film szerkezete szerintem nagyon jó és nem mindennapi. Emiatt a szerkezet miatt folyamatosan izgalomban tartja a nézőt a film. Tulajdonképpen nem mondhatő cselekménydúsnak a film mert történik benne egy zuhanás és egy kihallgatás a többi része pedig évődés. Ha jól megfigyeljük a filmet ismétli magát mégsem érezzük ismétlésnek azt hiszen, más-más célból hozza fel a részeket. A színészi játék is jó, hiszen Tom Hanks-ről van szó de Aaron Eckhart is tartotta ugyan azt a szintet és a többi szereplő csak epizódszereplőként vesz részt a filmben, de még azok is pillanat szinten sugározzák magukból az érzelmeket. Még így is hogy jók a színészek a szerkezet felemészti őket és itt ebben a filmben a szerkezet viszi a pálmát. A minden percben borzongató feszültséget megtartó szerkezet. Szerintem érdemes a megtekintésre, sőt szerintem többször is meg lehet nézni.