Közösség

Vélemény:

 

60 A szerencse háza

(2017)

A szerencse háza

 
helfannn   2020.12.20 16:14
0

A sztori még valamennyire elment, meg a színészek sem lettek rosszak, de a többi nem nagyon tudott elvarázsolni. A káromkodás nem olyan, amilyennek lennie kéne, a poénok meg teljesen megszokottak. A játékidővel sem vagyok megelégedve. Ez a film legfeljebb 90 percig tart. Csalódtam benne, főleg a színészek miatt. Egy könnyen kihagyható mozi mindenki számára. Nem ajánlom. Van benne vér, hülye bunyók. Lehetett volna sokkal jobb is. Legalábbis az előzetes alapján többre számítottam. Nem kötött le egyáltalán. Ez nem is volt annyira vígjáték. Ok, volt egy-két jól elsült poén, de valljuk be! Nem sok jót lehet elmondani erről a filmről. Tökre tisztában vagyok azzal is, hogy Will Fierell és Mark Walberg 2015-ös filmje (ugye a Megjött apuci) sokkal jobban sült el, mint ez. Sajnos le kell pontoznom ezt a filmet, pedig nem szívesen teszem, mert Will Fierellnek, a legendás színésznek nem nagyon pontozom le a filmjeit. Na mindegy. Ez a film engem egyáltalán nem nevettet meg, szerintem senkit se. Nem ajánlom, szerintem a folytatás se lesz egy nagy durranás. Végül is ez egyáltalán nem volt az, és ez nem lesz soha sláger, az fix.