Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

indingo   2019. 04. 01.

Végtelenül primitív film. A káromkodás még mindig nem vicces.

HercegPeter   2017. 11. 02.

Az utóbbi idők messze leggyengébb Will Ferrell-filmje. Mikor érünk már oda, hogy a káromkodásos, idióta poénoktól megszabaduljunk? Nem vagyok én ezek ellen, csak akkor mikor egy filmben 454635 darab ilyen és 3 darab egyéb humorforrás van. Egy kaptafára készül az összes poénja ezeknek a filmeknek. Már a bemutató alapján is látszott, hogy gyengébb lesz, de Ferrell miatt - aki egyébként személyes kedvencem - megnéztem. Ő az egyetlen oka, hogy nem mondom rossznak ezt a filmet.

HETEDIK   2017. 10. 23.

Elég unalmas és fárasztó vígjáték, elvont és néhol groteszk humorral. Ferrellnek vannak jóval sikerültebb alkotásai is.

MMcFly2015   2017. 09. 16.

Az előzetest és a tartalmat elolvasva, szinte minden megvolt, hogy egy újabb őrült, Will Ferrelhez ,,méltó" vígjáték lehessen, de nagyon el lett baltázva. Egyébként a színésznek nem az első filmje az utóbbi időben, amiben kevésnek bizonyult, a filmet már ő sem tudja megmenteni... (Ilyen volt pár éve a Keményítőkúra is.) Ezen maximum 1x - 2x lehet felkacagni, amúgy minden jelenetetet valami rém elcs*szett poénnal próbálják lezárna, ami rám, mint nézőre is kellemetlenül hat. Vannak benne filmes utalások, és részemről ezek jöttek csak át. Jelenetek utalnak/emlékeztetnek a Harcosok klubbjára, a Casino-ra, és egy vágás erejéig, de még a Terminátor zenéje is felszólal. Viszont egy ilyen rövid filmben, két bonyodalmat is behozni a végére (Jeremy Renner, mint maffiózó és a ,,polgármester" aki lopja a város pénzét) teljesen balszerencsés. Innentől kezdve olyan tempóba kapjuk a baromságot, hogy totál évezhetetlen, a már eddig is döcögősen haladó poénmentes vígjáték... Will Ferrel nekem megmarad még mindig egy első osztályú komikusnak, de mostanság nagy erő kell a filmjeihez, hogy beüljünk rá..

Megamovie   2018. 07. 23.

Nem a legjobb vígjáték amit valaha láttam de mégis van benne valami ami megfog.A film tempója és a cselekménye kellően élvezhető és mozgalmas.A színészek nem rosszak bár Will Ferrelltől azért kicsit többet várnék mert tud jobbat is ha akar.De ez nem ront annyira az összképen összességében egy jópofa kis esti kikapcsolódás.

Lennon Parham
Jeremy Renner
Andy Buckley
Andrea Savage
Jason Mantzoukas

Jobb pillanataiban széles mosolyokat, max kuncogást csal elő belőlünk a film (főként Ferrellnek köszönhetően), a rosszabbakban pedig ujjakat és karokat vagdosnak le, vért spriccelnek a szereplőkre, és Jeremy Renner is beugrott egy rövidke szerepre, mert itt volt az ideje, hogy rendesen beégesse magát. Még Alexandra Daddario járt a legjobban, mivel az ő jeleneteit mind kivágták a végső verzióból. 45/100 több»

Akinek nincsenek komolyabb elvárásai egy vígjátékkal szemben, az nyugodtan nézze meg, ha teheti. Én viszont csalódtam. 4,5/10 több»

A film összbevétele 34 184 504 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 85 888 834 forintot termelt. A hazai mozik összesen 62 763 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Szerencse háza Will Ferrell és Amy Poehler második közös filmje. Első alkalommal a Jégi dicsőségünk (2007) forgatásán dolgoztak együtt.

Amy Poehler és Jason Mantzoukas második közös munkája. Az első a Városfejlesztési osztály volt.

A szerencse háza Andrew Jay Cohen rendező debütáló filmje.