Bérgyilkos a szomszédom

Bérgyilkos a szomszédom

The Whole Nine Yards

Nicholas „Oz” Oseransky (Matthew Perry) nem egy karakán férfi, sokkal inkább egy jóhiszemű balfék. Fogorvosként szép pénzt keres, amit felesége, Sophie (Rosanna Arquette) örömmel költ el. Kettőjük kapcsolata nem túl rózsás, köztudott, hogy a nő időnként félrelép. Oz azonban képtelen kirúgni… Több

Premier (HU): 2000.08.24.

2023.12.30 Ари Шандор

Odatették magukat

Matthew Perry játéka nagyon sokat tesz ahhoz, hogy a film igazán jó legyen. De igazából minden színészről elmondható, hogy hozza a figuráját. Kellemes délutáni mozi, van története, van romantika, van benne idióta pi(c)$a... mi kell még! Ha tetszik, akkor ne rontsd el azzal, hogy megnézed a második részt. Az egy rakás...

2018.12.06 mamiéstöti2

Elég jó kis vígjáték és valljuk be őszintén valamilyen szinten úttörőnek számít. Sok vicces jelenettel tűzdelve.

2017.10.23 Deku

Pusztulat volt ez a film, végtelenül bugyuta és sablonos volt a története. Bátran írhatom, hogy nem sűrűn láttam ehhez foghatót. Csak sajnos ez nem a jó értelemben véve kell venni.

2017.10.29 AngelCass

Kiváló szereposztás Matthew Perry otthonosan mozog a vígjátékokban, jót lehet derülni rajta mint szegény peches balféken. Jó ez a két világ összefonódása, mikor találkozik az alvilág(bérgyilkosék) és egy átlag ember világa teli van ellentétekkel és ez kiváló helyzet/jellem komikum forrás.

2023.08.27 stevepisti

Nagy kedvenc, abból a korszakból. amikor még Bruce Willis aktív volt, Matthew Perryvel megtalálták a közös hangot. Csetlő-botló, szerencsétlen fickó a macsó bérgyilkos ellen, jó poénokat szült. Szívesen újranézem időnként.

A Volkswagen felkereste az alkotókat, hogy szponzorálják a filmet amennyiben egy férfi karakter vezeti a filmben az új Beetle-t. Végül az alkotók Sophie karaktere mellett döntöttek, mégha így el is estek a támogatástól.Szerző: LionelMessi10

Egy rövid ideig láthatóak a filmben Bruce Willis és egykori felesége Demi Moore gyerekei.Szerző: LionelMessi10

Tulipán Jimmy-t amikor felismeri Oz látható több újságcímlap is felugrik, amin a Sakál című film és a Die hard 2 is látható volt.Szerző: mamiéstöti2

A három lány, akik elfutnak Oz és Jimmy között, mikor a virágárusnál állnak, Bruce Willis gyerekei.Szerző: dulkap