Már megint bérgyilkos a szomszédom

Már megint bérgyilkos a szomszédom

The Whole Ten Yards

Jimmy Tudesky (Bruce Willis), a visszavonult bérgyilkos élvezi a nyugodt hétköznapokat mexikói tengerparti házikójában. Hála egykori szomszédja, Nicholas Oz Oseransky (Matthew Perry) hamisított fogorvosi feljegyzéseinek, Tulipán meghalt a világ számára, és így sikerült átejteni fő ellensége, Gogolák bandáját. Tulipán most takarít, kertészkedik és főz. Mindezeknek felesége, Jill (Amanda Peet) nem örül. Hirtelen megjelenik Oz, és lélekszakadva meséli, hogy a Gogolák banda elrabolta a feleségét. Jimmy hallani sem akar az egészről, ez már nem az ő ügye. Ám Oz nyomában felbukkan a frissen szabadlábra helyezett bandavezér, Gogolák László (Kevin Pollak) és verőlegényei, akik Los Angelestől követték a gyanútlan Ozt.

Rendező: Howard Deutch
Forgatókönyvíró: Mitchell Kapner, George Gallo
Premier (HU): 2004.10.14.

2023.12.30 Ари Шандор

Az első rész után nagy a kontraszt

...ez nagyon gagyira sikeredett. Amilyen jó az első rész, ez annyira lett gáz... Matthew Perry itt már meg volt billenve, ripacskodósnak tűnik inkább legtöbbször. Bruce Willis karakterét meg... hát hogy is mondjam... azt teljesen letarolták... Borzalmas az egész.

2018.12.06 mamiéstöti2

Matthew Perry sokra vitte a Jóbarátokból és itt is elég humoros a karakter, de ez így már csak lerágott csont.

2018.01.16 MMcFly2015

Az első rész szerintem annyira jól megírt karakterekkel és cselekménnyel lett megtöltve, hogy a második rész megtekintése nélkül is érezhető: a folytatással csak rontani lehet a helyzeten. Sajnos a gyanúm beigazolódott, és a ,,Már megint..." magyar ... Több

2021.10.13 uniterra

A szájbarágós poénokat minimum retardált nézőknek szánhattak. Baromi gagyira sikerült.

2015.11.18 acey

Hát, én ennek az előző részét imádtam, de ez valahogy már nagyon nem üti meg azt a szintet, hiába a fantasztikus színészi gárda. Egyszerűen lapos és néhol már-már kínos is az egész.

Kevin Pollak, aki az első részben Janit alakította, most az apját, Laszlót játsza el.Szerző: LionelMessi10

A tetoválás Jimmy hátán a produkciós cég logóját ábrázolja.Szerző: LionelMessi10

A film elég nagy bukás volt, a ráfordított 40 millió dollárból csupán valamivel több mint 26 milliót hozott vissza.Szerző: LionelMessi10

A fuck szó 89 alkalommal szerepel a filmben.Szerző: mamiéstöti2