
Vélemények (11)
Még szerencse, hogy nem vitték tovább a filmet. Nekem ez a vígjáték azért nem tetszett, mert ugyan néha jók a poénok, de nem a vígjáték emberibb oldalát mutatja, hanem valahol egy elfojtott, erőszakos, kapzsi, pénzéhes embert próbál a néző elé vetít... Több
Az utóbbi idők messze leggyengébb Will Ferrell-filmje. Mikor érünk már oda, hogy a káromkodásos, idióta poénoktól megszabaduljunk? Nem vagyok én ezek ellen, csak akkor mikor egy filmben 454635 darab ilyen és 3 darab egyéb humorforrás van. Egy kaptafá... Több
Elég unalmas és fárasztó vígjáték, elvont és néhol groteszk humorral. Ferrellnek vannak jóval sikerültebb alkotásai is.
A film beharangozója alapján minden adott volt egy újabb elborult Will Ferrell-vígjátékhoz – de sajnos A szerencse háza egy kínos próbálkozás lett, és nem egy új Step Brothers. Will Ferrell mostanában több olyan filmben is szerepelt, ahol már az ő je... Több
Gyenge. A stablistat nezve bizakodo voltam. Kar volt. Volt nehany poen, de ami vicces benne volt, elferne egy trailerbe. Vegig lehet nezni, de minek...
Hasonló filmek
A sztori még valamennyire elment, meg a színészek sem lettek rosszak, de a többi nem nagyon tudott elvarázsolni. A káromkodás nem olyan, amilyennek lennie kéne, a poénok meg teljesen megszokottak. A játékidővel sem vagyok megelégedve. Ez a film legfe... Több
Van egykét tanulságos dolog benne, de összességében kevés, nagyon kevés. Az hogy a film burkoltan hirdeti az erkölcstelenséget és a pénzmániát meg az ezzel járó hatalomvágyat, azt most inkább nem is boncolgatnám. Egy esti filmnek is kevés.