Közösség

Vélemény:

 

84 Miss Sloane

(2016)

Miss Sloane

 
Az amatőr   2018.06.10 21:50
0

Nem tagadom elsősorban Jessica Chastain miatt kezdtem el megnézni ezt a filmet,de a végére a teljes sztori beszippantott. Tényleg kár,hogy nem kapott több figyelmet, annak ellenére, hogy egészen mai témát feszeget,ez pedig manapság felkapottá szokta tenni a filmeket. A trailere is ütős lett (engem az győzött meg arról véglegesen, hogy meg kell néznem), úgyhogy nem annyira értem miért is került ennyire perifériára. Jó, persze az ilyen bírósági drámákat, amelyekben inkább a vita dinamikája dominál mintsem annyira az akciódús cselekvésé nem mindenki szereti,de ez tényleg fordulatos volt és izgalmas. Minden percét élveztem és szinte sosem lehetett tudni, hogy mi lesz Elizabeth Sloane következő nagy dobása. A mellékalakítások sem voltak gyengék,bár leginkább Jessica Chastain karaktere dominált az egész játékidőn keresztül.Ez szerintem egyáltalán nem baj,sőt nekem nem is hiányzott rajta kívül nagyon más. A befejezés sem lett lapos és kiszámítható, anélkül, hogy spoilereznék annyit elárulhatok,hogy szépen lekerekíti a történetet és szerintem mindenki elégedett lehet vele. Mindent összegezve kifejezetten jó film volt, ami eléggé alul lett értékelve és ennek megfelelően nem is reklámozták túl.