Miss Sloane

alexxx   2017. 03. 10.

Nagyszerű és igazságtalanul kevés figyelmet élvező film a korrupcióról és a az emberi mohóságról. Kiválóan fotózva, a részletekre való tekintettel készült. Mindenkinek ajánlom.

HercegPeter   2019. 03. 17.

Ez a film egyedül Jessica Chastain nagyszerű alakítása miatt marad számomra emlékezetes. Kifejezetten hosszú, az események folyása sem a leggyorsabb, de jól mutatja be a politika árnyoldalát, a mocskolódást és a korrupciót. A témában, bár van véleményem, mégsem mondható az érdeklődési köröm középpontjának.

Berto49   2017. 09. 29.

Érdekes és tanulságos betekintést nyújt a lobbisták világába. Ritkán lehet látni ilyen pörgős filmet, amelyben minden szónak fontos jelentése van, megköveteli, hogy a néző teljes odaadással kövesse a több mint 130 perces történet jeleneteit. A szereplők százas tempóval beszélnek, nagy figyelem koncentrációt igényel, de megéri. Az alapjában ellenszenves Liz Sloane a jó ügy érdekében veti be kivételes képességeit. Jessica Chastain elképesztően jól oldotta meg a feladatát.

MP170506   2018. 12. 29.

Nagyon hosszú film, de ezt nem érzi a néző, annyira jól össze van rakva. Nagyon fordulatos, szövevényes történet, ahol minden mozzanat számít. A színészek nagyon jók.

LionelMessi10   2018. 07. 02.

Nagyszerűen mutatja be a lobbisták világát, jóval kevesebb figyelmet kapott a film, mint amit megérdemelt volna. Bátran ajánlom mindenkinek, aki betekintést szeretne kapni az e területen dolgozók életébe, kihívásaiba. Szépen mutatja be a politika és a cégek miként próbálják a saját javukra fordítani a dolgok menetét és mennyi áldozatra és munkára van szükség, hogy árral szemben véghez tudja vinni Miss Sloane a saját elképzeléseit. Műfaját és a feldolgozott témát tekintve is egy érdekes, lebilincselő és mindenekelőtt tanulságos film lett.

Jake Lacy