Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Miss Sloane

(Miss Sloane)

Engler Attila  2017. 08. 11.

Nagyon jó film. Jessica Chastain hatalmasat alakít benne. Izgalmas, fordulatos jelenetek és a végén ott van a legnagyobb fordulat. Jessica Chastain nagyon jól állt a szerep.

alexxx  2017. 03. 10.

Nagyszerű és igazságtalanul kevés figyelmet élvező film a korrupcióról és a az emberi mohóságról. Kiválóan fotózva, a részletekre való tekintettel készült. Mindenkinek ajánlom.

Berto49  2017. 09. 29.

Érdekes és tanulságos betekintést nyújt a lobbisták világába. Ritkán lehet látni ilyen pörgős filmet, amelyben minden szónak fontos jelentése van, megköveteli, hogy a néző teljes odaadással kövesse a több mint 130 perces történet jeleneteit. A szereplők százas tempóval beszélnek, nagy figyelem koncentrációt igényel, de megéri. Az alapjában ellenszenves Liz Sloane a jó ügy érdekében veti be kivételes képességeit. Jessica Chastain elképesztően jól oldotta meg a feladatát.

Cercei  2016. 12. 30.

Egy igazán nőies erőt, energiákat felvonultató film, középpontban az agyas főhősnővel és a mocskos politikai húzásokkal, melyekkel találkozik a munkája során. Minden jelenetét imádtam!

baalint  2017. 11. 16.

Nem bírtam végignézni. Nem is értem miért van ennyire értékelve... A főszereplő nő karaktere nem szimpi, az egész film teli van unalmasabbnál unalmasabb párbeszédekkel.

Jake Lacy