Közösség

Vélemény:

 

81 Nyúl Péter

(2018)

Nyúl Péter

 
Deku   2018.03.30 14:31
2

Először mikor még a bemutatóját láttam a filmnek, azonnal rávágtam, hogy ebben semmi potenciál nem lesz. Viszont mégis úgy hozta a sors, hogy megnéztem és a film végére kiNYÚLtam a nevetéstől. Maga a történet egyszerű mint az egyszer egy de ennek ellenére a hangulata nagyon kellemes és magával ragadó lett. Remek kikapcsolódást tud adni kortól függetlenül mindenki számára. A történetet említettem, hogy nem egy túl bonyolított atom fizika de mégis az amire vállalkozott a film szerintem bőséggel tudta hozni. Tetszett, hogy nem akar több lenni mint ami. Egy egyszerű kellemes családi film ami tökéletes poénokat szállított kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Domhnall Gleeson egyszerűen remekül hozta a formáját és könnyen átérzi az ember az ő helyzetét. Ami szintén plusz pont volt nálam. A nyuszik pártfogója Bea szintén egy szerethető karakter lett és ez volt ami szimpatikus volt nekem, hogy a szereplők nem egysíkú karaktereket játszottak Összességében egy szerethető, humoros kikapcsolódást biztosító film volt.