Közösség

Vélemény:

 

45 Dead Awake

(2016)

Dead Awake

 
respect the movies   2018.01.15 15:53
0

Szerintem rossz film volt! Engem személy szerint a film története már a tartalom elolvasása után megvett kilóra, mert nagyon is érdekelnek az olyan alkotások, amik az alvási zavarokkal, vagy maga az alvással foglakozik és ha ezt egy horrorfilmre építik fel a készítők, akkor már az rossz film nem lehet, vagyis gondoltam ezt én eddig! Mert itt valahogy ebben a filmben semmi nem úgy sült el ahogy szerettem volna! Adva van egy érdekes történet, kellő misztikum is található benne, de hogy ezt így tálalják nekünk nézőknek a készítők...hát nagyon is elszomorító, mert mindenféle feszültség és hangulat hiányzik a végeredményből! A szereplők is olyanok hogy...az még hagyján hogy semmi fajta érzelmi kötödést nem tudtak elérni nálam (ami azért elég nagy baj, főleg egy horrorfilmben, mert így teljesen hidegen hagynak a szereplők sorsaik) de még nagyon is rosszul alakítják a karaktereiket! A film felénél már tényleg azon kellett gondolkodnom, hogy vagy ennyire gyenge színészek, vagy a film forgatókönyvírója, aki ugyebár a szöveget és a karaktereket megalkotta, hibázott e ekkorát?! Sajnos ebből a filmből tényleg csak azt tudnám kiemelni, hogy az alaptörténete jó volt, viszont ennyire gyenge kivitelezést régen láttam már!