Közösség

Vélemény:

 

64 Éjjel érkezik

(2017)

It Comes at Night

 
respect the movies   2018.02.08 20:43
0

Szerintem egész jó film lett! Már egy jó ideje figyelem az olyan híreket amikor egy horrorfilmről sokan úgy nyilatkoznak, idézem: "kihagyhatatlan" vagy "remekmű" vagy "az év horrorfilmje" mert hát valljuk be, ki az a horrorfilm kedvelő néző aki ilyen hangzatos szavakra nem kapja fel a fejét! Ezekkel és még hasonló jelzőket illették eme filmet is és azt kell hogy írjam, hogy nem teljesen hiábavalóan! Tény hogy ennyire erős atmoszférájú film ritkán lát napvilágot (vagy nincs körülötte nagy felhajtás)! A karakterek is nagyon jól lettek megírva, szinte érezhető az a fajta erő , ami mindenképp szükséges egy ilyen film karaktereinek! Sok emberrel találkoztam akiknek elsősorban az nem tetszett a filmben, hogy mert nem nagyon történik benne semmi! Ebben jómagam egyáltalán nem értek egyet, mert igaz, hogy a film nem a szó legszorosabb értelmében horror, sokkal inkább egy jó pszichológia thriller, kiváló színészi alakításokkal és nagyon jó jellemábrázolásokkal! Azért amikor először láttam a filmet én is vártam valami "pluszt" még, aztán a második megtekintésnél (főleg mert mivel már tudtam miféle filmmel van dolgom) sokkal jobban tetszett a film! Nem feltétlenül merném írni azt, hogy nagyon sok embernek fog majd tetszeni (bár remélem hogy tévedek majd e téren) de én úgy gondolom ez sokkal inkább egy rétegfilm és nem egy nagybetűs horrorfilm lett!