Közösség

Vélemény:

 

70 Naam Shabana

(2017)

Naam Shabana

 
Mayolika   2018.04.22 15:27
0

A Baby -nek előzmény filmet készíteni nem volt rossz gondolat, lehetett volna remek film is. Aztán kiválasztották a címszerepre ezt a színésznőt. Nem tudni, ki gondolta úgy, hogy Tapsee Pannu elvisz a hátán egy filmet főszereplőként, de többé nem szabadna engedni, hogy castingoljon. Szegény Tapsee nagyon kevés ehhez a filmhez. Nem elég vonzó, nem elég erős, nem elég ügyes. Semmi kisugárzása, semmi mimikája.Tágra nyitott szemmel, kifejezéstelen arccal gyalogolja végig a filmet. A történet nem lenne rossz, bár vannak benne buktatók. Nem világos, miből gondolták úgy az okosok, hogy attól, hogy valaki leüti az apját, attól tökéletes ügynök lesz?Aztán a vérprofi ügynökök péppé vernek bárkit egy információért, de szemérmesen hagyják bezárkózni a wc-be a világ legveszélyesebb bűnözőjét. A Baby ettől nagyságrendekkel jobb volt. Én Akshay Kumar miatt néztem meg ezt is, a kedvéért végig szenvedtem azt az órát, ami alatt pillanatokra tűnt fel. Onnan, ahol komoly szerepe van a filmben, már sokkal élvezhetőbb az egész.