Odaszegeződtem a párnázott moziszékbe.
Oké, nőből vagyok, fontos nekem a látvány, a ruhák, a díszletek....de ez tényleg fantasztikus, amit összehoztak az alkotók. A képi világ szinte tökéletes, kicsit sem marad el a hálivúdi sokpénzes filmekétől.
A történetet is szerettem. Kondor Vilmost olvasni élmény, s bár a film persze más, mégis jó lett így is. Szeretem ha a könyv és film más, jó 2 szempontot is látni. A közös bennük az atmoszféra volt, ami teljesen megfogható volt.
A két főszereplő zseniális választás volt, jobbat talán nem is találhattak volna.
De minden szereplő megérdemli a dicséretet.
Számomra szórakoztató kikapcsolódás volt, abszolút ajánlom.
Biztosan van krimiből izgalmasabb, fordulatosabb, de nekem ez az összhang a tökéletes.
Odaszegeződtem a párnázott moziszékbe. Oké, nőből vagyok, fontos nekem a látvány, a ruhák, a díszletek....de ez tényleg fantasztikus, amit összehoztak az alkotók. A képi világ szinte tökéletes, kicsit sem marad el a hálivúdi sokpénzes filmekétől. A történetet is szerettem. Kondor Vilmost olvasni élmény, s bár a film persze más, mégis jó lett így is. Szeretem ha a könyv és film más, jó 2 szempontot is látni. A közös bennük az atmoszféra volt, ami teljesen megfogható volt. A két főszereplő zseniális választás volt, jobbat talán nem is találhattak volna. De minden szereplő megérdemli a dicséretet. Számomra szórakoztató kikapcsolódás volt, abszolút ajánlom. Biztosan van krimiből izgalmasabb, fordulatosabb, de nekem ez az összhang a tökéletes.