Közösség

Vélemény:

 

72 Runaways

(2017)

Runaways

 
Bazzzsi   2018.07.03 22:54
0

Nemcsak a mozikba tör be egyre több Marvel sztori, hanem a televíziók számára sorozatok formájában is megjelenik. Már egy picit kezd számomra unalmas lenni, de tudom hogy van rá igény. Érezni rajta, hogy képregény alapján készült, de valahogy a XXI. századhoz képest ez már egy kicsit gyermeteg megvalósítás. Szokványos karakterek, jó csaj, jó pali, a kocka és a meg nem értett lány. Nagyon elcsépelt, minden egyediséget nélkülöző figurák. Szokás szerint jóval idősebbek alakítják a középiskolás fiatalokat. Amúgy a színészek alakításával semmi baj sincs. Már az elejétől fogva furcsa szemmel néztem a történések alakulását, de a legnagyobb meghökkenést egy dinoszaurusz megjelenése okozta. Annyira abszurd volt, hogy a sorozat nézésének feladásán gondolkodtam, de végül befejeztem az első évadot. A története is gyenge lábakon áll, a különleges képességek is bénák. A szülők ku-klux-klánhoz hasonló ülései inkább nevetségesek voltak, mintsem meghökkentőek. Gregg Sulkin is örökre beszorul a középszerű sorozat színészek közé, pedig többre hivatott. Az első évad középszerűre sikeredett, sok rejtély és izgalom nem volt benne. Mindenképpen többet vártam tőle.