Közösség

Vélemény:

 

68 Halálos iramban: Hobbs és Shaw

(2019)

Hobbs és Shaw felejthetetlen kalandjai

 
helfannn   2020.12.09 14:18
0

Egy maradandó film. Mindenkinek ajánlom. A sok nevetés mellett van akció is (nem is kicsi). Dwane Johnson egy tehetséges színész, öröm volt megint látni őt a mozivásznon. Jason Stathamról meg ne is beszéljünk! Jók a poénok, köszönhetünk sokat a színészeknek a remek alakításért, a fegyverek is minden téren rendben voltak. Remélem, hogy a Halálos iramban továbbra is remekül hozza majd a formáját. Én bízom benne, hogy a következő Halálos iramban is óriási sikereket fog elérni,mert ugye adódik esélyem újra látni Dwane Johnsont ismét. Leköt ez a Hobbs és Shaw, sokszor megnevettet, nem megszokott poénokat lehet találni ebben a filmben. Sőt, nemcsak a poénok lesznek világhírűek ennek a filmnek köszönhetően, hanem minden, mondjuk a sztori. Szerintem 10-20-30, akár 40 év múlva is remek formában lesz ez a film, sosem lehet tudni. Én mindig is kedveltem ezt a filmet, a gonosztevő Brixton, a "fekete superman" is jó passzban van. De tényleg! Vanessa Kirbyt még csak most, nemrég ismertem meg, de mégis már egész jó megjegyzéseim vannak róla. Ajánlom ezt a filmet.