Közösség

Vélemény:

 

58 Most van most

(2019)

Most van most

 
Crystaldeer   2020.12.13 14:16
0

Kellett egy film Magyarország közkedvelt színészeivel? Jót mosolyogtam rajta, mikor megláttam, hogy a legtöbb színész az egyik televíziós csatorna népszerű sorozataiból került ki, bár tény, hogy a főszereplők számomra se ellenszenvesek, mégis valahogy nem tudott eléggé kibontakozni a film témája. Persze egy filmben bármi megtörténhet, de a Balatonra 20 perc alatt odaérni még helikopterrel is necces :D. Ez persze csak tény, de akkor is. Másrészt meg két nap alatt megismerni úgy valakit, hogy aztán eldobjad érte a menyasszonyod (tény, hogy őt is csak fél éve ismerte), hát, nem tudom, még maga a néző se tudott meg többet a lányról, nem hogy Petya... Na de hát ilyen Petya karaktere. Bár az igaz, hogy a történet egyáltalán nem volt kiszámítható, pont úgy, mint a filmben lévő Szilvié, aki igazából azt se tudja, mit akar az élettől. Így szinte egyáltalán nem lehet lélekben azonosulni vele. Mint ahogy Petyával sem, aki szerintem kicsit túltolta, és sokszor érezhettük vissza "Tomika" karakterét. Legalábbis, aki a sorozatban is látta vagy nézi. Nekem egy kicsit keveset adott, nem jött át az igazi szabadság érzete és, hogy "élj a mának", hisz ez volt a film valódi üzenete.