Közösség

Vélemény:

 

79 Mission: Impossible - Leszámolás - Első Rész

(2023)

Látványos és izgalmas

 
Recensor   2023.07.21 13:31
3

Látványos és nagyon izgalmas a legújabb Mission: Impossible film, de az fura kicsit, hogy a főgonosz egy program (vagy mesterséges intelligencia). Őt szolgálja a kettes számú főgonosz, Gabriel, aki Ethan Hunt régi ellensége. A másik ami érdekes, hogy egy fizikailag kézzelfogható kulcs kell a program kiiktatásához. De ha erre nem figyelünk, akkor szórakoztató a film, főleg a vonatos rész a végén. Örültem a marveles Amerika Kapitány filmekből ismert Hayley Atwell felbukkanásának, de az meglepett, ahogy szegény Ilsával bánik a forgatókönyv. Mondjuk két nő nem férhet meg Ethan oldalán, választani kellett közöttük. Tom Cruise 60-61 éves korához képest elképesztő formában csinálja végig az egyes akciójeleneteket. Nekem tetszett az egész, de azért az ötödik és hatodik részeket nem nagyon előzi be. Az én értékelésem azért mégis 75% (vagyis erősen átlag feletti), mert nagyon látványos a film, és tényleg annyi akciójelenetet kapunk, mint több más fimben együttesen sem. Mindenkinek csak ajánlani tudom!