Közösség

Vélemény:

 

64 Örökkévalók

(2021)

Örökkévalók

 
András393694   2022.01.18 16:57
1

Komolyan vártam ezt az alkotást. Nem olvastam el róla sem véleményt, sem kritikát, sem a bemutató előtt, sem az után. Most megnéztem. Sok kérdésem lett. Pl.: miért fontos, hogy meleg legyen, és fekete, illetve hogy legyen pl. indiai, aki totál sztereotip módon sz*r színész... Értem én, hogy a mi jelenlegi világunk ilyen elmebajos PC-contenteket igényel, de könyörgöm: ez NEM A MI világunkról szól. Amellett, hogy teljesen nyitott, elfogadó pali vagyok, de ez itt annyira rányomta a bélyegét erre a filmre, hogy nagyon! Értik ezt vajon a kedves írók, rendezők és ilyenek? Aztán. Az Örökkévalókat ugyebár létrehozta egy Égi, hogy védelmezzenek. Vajon miért hozott létre egy néma védelmezőt? Meg egy gyereket? Miért vannak érzelmeik? Tök mindegy, hogy melyik nem iránt, de a világok védelmezőinek, akit terveztek, létrehoztak, programoztak, minek érzelem??? Ja, A galaxis őrzői 2-ben már megismertünk egy Égit. Ő egy kicsit másképp nézett ki, bár tök ugyanígy gondolkodott. :) Nem értem, hogy nem nézik és gondolják végig a filmet, mielőtt rámondják, hogy kész? Vagy a forgatókönyv olvasásakor sem merült fel senkiben, hogy helló, főni, a csaj védelmező, miért néma? Tök ellentmondásos, átgondolatlan, logikátlan baromság! Maga az ötlet, nekem bejön. A story menete is bejön, még a CGI-jal sincsenek komoly problémáim. Igazából az összképet nálam ez a nagyon-nagyon kilógó PC-ökörködés rontja el, ami miatt nem fogom többet megnézni.