2022.04.19 07:28 HEROES OF THE DAY 2 Olvasottság: <100x
1

Nem GYORSÍT túl az első részen, de...

Már sok féle Sonic alkotást láthattunk már

Valamikor kijött a videójáték, amiről nem tudok semmit, szóval azzal egyáltalán nem fogom tudni összehasonlítani

Nem GYORSÍT túl az első részen, de...

Aztán 2020-ban ki jött az élőszereplős variáció, ami igen sok embert győzött meg

Ééss..én sem jöttem ki csalódottan a moziteremből

Mikor először megláttam, hogy "Sonic, a sündisznó 2 előzetes", én egy kicsit húztam a szám, és egyáltalán nem akartam megnézni

Aztán mégis furdalt a kíváncsiság, és megnéztem az előzetest, ami alapján egy kicsit javult az elvárási állapotom

Így, egy kis próbaként megnéztem!

A végeredmény:szórakoztató, laza, humoros, akciódus, DE...

Közel nem olyan jó mint az első rész

Először is!

-a játékidő

Míg az első tökéletesen működött 90-100 percben, ez 122 percben nem igazán találja a helyét, ráadásul ezt teljesen feleselgesen

-Robotnyik (Jim Carrey) szerepe

Véleményem szerint..az elsőbe sokkal jobban beleélte magát a szerepébe, itt látszott, hogy már ő is unja szegényke

-Knuckles és Sonic közötti viszony

Az első részben nem volt egyetlen egy sündisznó se..SONICOT KIVÉVE!!

Itt jött két új karakter

Nekem nem annyira jött be, hogy Knuckles csak egy csettintésre, jó lesz, és nem olyan gonosz, amilyen volt.

-Tails szinkronhangja

Sonic szinkronhangja teljesen rendben, mind a két részben

Az előzetesben Tailsé király volt, de itt ez borzalom (legalábbis számomra)

Ez nyílván elvesz az élvezetéből..és számomra minden téren alul marad a sikerrességtől is

Na de!

A negatívumokkal megvolnánk..most jöjjenek a pozitívumok!

Miért szórakoztató?Miért laza?Miért humoros?Miért akciódus?

-szórakoztató

Azért gondolom, hogy szórakoztató, mert én rendkívül eseménydúsnak találtam a filmet, ami nagyjából le tudja kötni a nézőt

-laza

Laza film, hisz egyáltalán nem veszi magát komolyan a film, legalábbis én nem úgy láttam

-humoros

Egész vicces volt..többször sírtam a nevetéstől...

mint pl.a műsonicon, mikor Sonic elszökött Sattle-be XD

-akciódus

Akcióban viszont szerintem sokkal erősebb lett, mint az első

Több akció, több izgalom van benne, több...

MINDEN, AMI EHHEZ A MŰFAJHOZ TARTOZIK

(A film végén, a stáblista + jelenetéből lehet látni, hogy a filmnek lesz egy következő része, egy 3. része..hát....nem mondok semmit!)


ÖSSZEGEZVE:

A Sonic a sündisznó 2 minden téren alulmarad elődje ellen, de még így is egy hangulagos, király film kerekedett ki belőle!

8, 8/10

akció | animáció | családi | fantasy | kaland | sci-fi | vígjáték

Sonic imádja az életet Green Hillsben, így arra is készen áll egy kis nagyobb szabadságra is. Tom és Maddie egy kis kiruccanásra készülnek, de abba is beleegyeznek, hogy egy kicsit... több»

1